Jeden sklep, wiele możliwości płatniczych

Zapłać tak jak lubisz

Płać za zakupy w naszym sklepie tak, jak lubisz: przy odbiorze, szybkim przelewem elektronicznym bądź tradycyjnym, kartą kredytową, na raty czy też Blikiem. Dajemy Ci mnóstwo możliwości!

Płatność przy odbiorze

Jest to jedna z najczęściej wybieranych metod płatności. Pozwala ona na zapłacenie gotówką za zamówione w naszym sklepie produkty, w momencie odbioru przesyłki od kuriera.
To bezpieczny sposób płatności, do którego nie jest naliczana żadna dodatkowa opłata.
Należy jednak pamiętać o tym, aby przygotować dokładną kwotę, usprawniając ogólny proces dostawy.

Płatność PayU

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, umożliwiamy płatność poprzez system PayU, który umożliwia dokonywanie płatności na wiele sposobów:

  • szybkie przelewy elektroniczne w tym blik oraz tradycyjne,
  • Raty PayU umożliwiając spłatę zakupów osobom, którzy nie mogliby skorzystać z oferty ratalnej tradycyjnego banku,
  • „PayU Płacę później” jest metodą płatności, która umożliwia przesunięcie terminu płatności za nabyte produkty nawet do 30 dni i to bez dodatkowych kosztów.

Płatność z Przelewy 24

System ten udostępnia automatyczne płatności szybkimi przelewami on-line w Polsce, kartami płatniczymi, blikiem, ApplePay, GooglePay oraz płatnością ratalną wybranego Banku. Wybór odbywa się w oknie naszego sklepu, automatycznie przekierowując Cię na stronę wybranej płatności. Płać bezpośrednio i bezpiecznie ze swojego konta bankowego. Wszystko odbywa się bez użycia karty, bez pobierania dodatkowych aplikacji oraz bez konieczności rejestracji.